28.-29.9.2022 máme dovolenou. Všechny objednávky přijaté do 27.9.23 budou do dovolené odeslány. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné poslední zářijové dny.

Jak balíme a zasíláme řasokoule k novým majitelům?

Zasílání řasokoulí už v dnešní době není problém. Řasokoule vydrží z našich zkušeností až 20 dní bez vody. V případě zdržení zásilky u dopravce se kvalita řasokoule neovlivní. Zpravidla jsou zásilky od nás doručovány do 48 hodin od odeslání. 

Všechny naše řasokoule si před odesláním spokojeně plavou ve skladě v akváriích. Při kompletování objednávky se vyndají a ihned zabalí do ZIP-ZIP pytlíků. Řasokule necháme vlhké, aby měli při cestování za svým novým majitelem komfort. 

Bezpečné zabalení 

Řasokoule balíme do ZIP-ZIP pytlíků, které umožňují jednoduché zabalení a také rozbalení. IMG_0804[1]

Tyto pytlíky zaručí vlhkost, kterou řasokoule při přepravě potřebuje. 

 

Na balení objednávek používáme použité nebo nové krabice. Nové krabice jsou z 3vrstvé vlnité lepenky a podíl recyklátu je 73%. Jsou velice pevné, zajišťují tedy bezpečnou přepravu. Jsou opatřeny našim logem, díky tomu poznáte zásilku od nás :)

Balíky vyplňujeme nejvíce skartovaným papírem nebo již použité další výplně, jako například: vzduchové polštářky, pěnové kuličky, atd...

K zabezpečení krabice proti uzavření používáme papírové lepenky, které jsou vyrobeny z Kraftového papíru a solvent lepidla. Lepidlo solvent je nejstarší typ lepidla na bázi přírodního kaučuku a pryskyřice. Papírové lepenky jsou lehké a dobře lepivé. Po rozbalení se může recyklovat s kartonem.

Recyklace použitých balících materiálů

Snažíme se neplýtvat a používáme hlavně znovu recyklovatelné materiály. 

 

 

Do papíru od nás patří: krabice, skartovaný papír (výplň), lepenka a děkovací kartička za nákup.

trideni-odpadu-papir_samolepka

 

Do plastu: ZIP-ZIP pytlík, vzduchové polštářky.

trideni-odpadu-plast_samolepka