Vánoce se blíží a my jedeme na největší obrátky co můžeme 🎄 Aktuálně může trvat odeslání zásilky déle než standartní den.

Řasokoule. Dárek k Vánocům?

Jako každý rok chystáme řasokoule pod stromečky, aby vykouzlily radost obdarovanému na tváři.

Vybírat ten pravý Vánoční dárek není nikdy snadné, proto se snažíme o co nejjednodušší nákup u nás. Řasokoule je opravdu jasná volba, pokud chcete darovat dárek na několik let. Nejstarší Řasokoule má 95 let, při dobré péči a lásce je z Řasokoule hotové dědictví.

Péči o řasokouli zvládne opravdu každý! Stačí jednou týdně vyměnit vodu a trošku se pomazlit. To je vše. marimo-bath_1000x

Řasokouli si můžete nechat zabalit u nás rovnou do krabičky, ve které je i návod na pěstování. Před darováním můžete ještě vložit něco do krabičky (ve fantazii se meze nekladou) a zabalit do dárkového papíru. Pokud máte strach že řasokoule cestu ani čekání na 24. prosince nezvládne, tak nebojte! Řasokoule pečlivě balíme do kvalitních obalů od Top-obaly.cz, takže se k vám dostanou v naprostém pořádku. Samozřejmě je lepší dát po doručení alespoň do skleničky, ale i bez tohoto kroku se v pořádku obejde. 

Pokud znáte zachránce, doporučujeme jako dárek řasokouli Nekulatou. Tato řasokoule je zdravá jako ostatní řasokoule u nás. Je pouze v rozpadlém tvaru, většinou toto nastane při přepravě k nám do skladu. U nás tyto řasokoule mají svá akvária, kde čekají na svého nového majitele. Většina jiných e-shopů tyto řasokoule bohužel vyhazuje. Jedná se ale pouze o vadu ve tvaru, za kterou řasokoule nemůže. Samozřejmě že řasokouli můžete dát zpět kulatý tvar, návod naleznete zde. V dárkovém balení naleznete řasokouli zde.

97989202_269881510724088_3001502697552609280_n

Pokud hledáte opravdu krásný designový prvek, tak doporučujeme dózu s kořenem. Každá tato dóza je originálem, jedná se totiž o ručně zpracované sklo a o tropické dřevo. Spolu s řasokoulí vnese do domova kus přírody a opravdu bude dózu každý obdivovat. Mytí dózy je velice jednoduché a dřevo speciální péči nepotřebuje. Tuto dózu naleznete zde

 

Všechny důležité informace pro dodání do Vánoc naleznete zde.

 

 

Nevíte si rady? Jsme tu pro vás, stačí napsat info@svetrasokouli.cz