O nás

Ptáte se, kdo za tímto neobvyklým projektem stojí?

Jmenuji se Filip a jsem zakladatelem e-shopu svetrasokouli.cz. E-shop s prodejem řasokoulí jsem založil v roce 2019, kdy mi hlavou proletěla myšlenka rozšířit řasokoule oblíbené v zahraničí také v Česku. Chtěl jsem vytvořit přehledný e-shop s jednoduchým objednáním a dobrým jménem a to se mi povedlo! Rok co rok se e-shop posouvá dál po krůčcích s cílem poskytnout ty nejlepší služby. Snažíme se proniknout blíže k lidem, proto nás můžete najít v květinkách po Praze a Středočeském kraji nebo rovnou objednat tady u nás  💚

Z klasických akvárií, kde jsme řasokoule pěstovaly vznikly akvária upravené přesně pro řasokoule. Aktuálně dokážeme řasokoulím zajistit vše co potřebují pro jejich optimální růst a kvalitu 💚

Od první chvíle se snažíme o přátelský vztah se zákazníkem 😀

Na vaší spokojenosti nám záleží! Jsme otevřeni všem názorům od našich zákazníků. Snažíme se o to, aby byl nákup a doručení co nejjednodušší. Ke každé objednávce vkládáme stručný návod ve velikosti A5. Necháváme hodnotit všechny naše zákazníky. 

Náš pohled na ekologii 🌲

Snažíme se o co nejekologičtější balení zásilek. Vybíráme z kvalitních obalových materiálů od TopObaly.cz, které jsou pro naši přírodu přijatelné. Nechají se jednoduše zrecyklovat. Používáme skartovaný papír, použité krabice a papírovou lepící pásku z recyklovaných materiálů. 

Podporujeme školy 👨‍🏫

Již do několika základních a středních škol v Česku jsme dodaly řasokoule. Žáci je mají jako svého třídního maskota. Řasokoule jsou skvělé pro zelpšení odpovědnosti u dětí, protože řasokoule vyžaduje svou pravidelnou péči.

 

Náš příběh