Všechny velikosti řasokoulí SKLADEM!

O nás

V roce 2017 jsme objevili první řasokoule, tehdy v Rakousku. V Česku v té době nebyl žádný specializovaný obchod na prodej řasokoulí. Řasokoule jste mohli sehnat jedině ve velkém květinářství, kde cena řasokoulí začínala na 110 Kč za kus.  

V roce 2018 jsme se pustili do prvního e-shopu, protože jsme chtěli a chceme udělat řasokoule pro nás v Česku dostupné s nejlepší cenou. Podepsali jsme smlouvu s Českou poštu a odesílání objednávek mohlo začít.

V roce 2019 jsme zahájili prodej sklených dóz, které nám vyrábí sklář ze Železného Brodu. Dózy se staly hitem na trhu a prodalo se jich spousta, tyto dózy jsou u nás stále v nabídce. Jsou odolné vůči nárazům a jsou vyrobeny přesně pro řasokoule. Zavedli jsme ruční třídění řasokoulí při příjmu od dodavatele. Řasokoule se třídí podle: velikosti, barvy a tvaru. Také jsme odstoupili od smlouvy s Českou poštou a navázali jsme splupráci s DPD. 

V roce 2020 jsme našli našho nového dodavatele řasokoulí přímo z Rakouska, který se o řasokoule bezvadně stará, než přijdou k nám do skladu. Můžeme tedy zaručit ty nejkvalitnější řasokoule na trhu. Poté jsme přizpůsobily akvária přesně potřebám řasokoulí. Malý proud vody, málo světla, každý týden výměna vody a také nové filtry. Také jsme v tomto roce předělali e-shop a napojili jsme ho na zásilkovnu, pro komfortnější dopravu řasokoulí k zákazníkům.

V roce 2021 jsme zavedli zákaznické centrum, kde je operátor připraven s čímkoli pomoci. Navázali jsme spolupráci s crinklepak.cz kvůli dárkovým krabičkám. Také jsme zavedli ekologické balení objednávek. Dále jsme zvětšili akvária pro nemocné řasokoule, tyto řasokoule jsme při třídění uvedli jako nemocné, mají špatnou barvu a nebo mají na sobě řasu. V těchto akváriích se léčí a až budou 100% zdravé, jako všechny ostatní řasokoule, tak je odesíláme zákazníkům. Ukončili jsme smlouvu s dopravcem DPD kvůli neustále se zvyšující ceně.

Začíná rok 2022 a my jsme se rozhodli kvůli specializaci pouze na řasokoule přejmenovat na SVĚT-ŘASOKOULÍ.CZ. Vše jsme převlékli do nového, nové logo, e-shop, produkty a začali jsme zkrátka na novo. V březnu jsme se rozhodli udělat naše řasokoule pro zákazníky dostupnější, proto jsme začali hledat partnerská prodejní místa po ČR. V dubnu ladíme poslední detaily před oficiálním zahájením v partnerských prodejnách, aby vše klapalo jak mělo. V srpnu DPD nabízí novou možnost spolupráce a proto neváháme a umožnili jsme zákazníkům zasílat pomocí DPD. Začátkem září řasokoule začínají mít svoji oblibu ve školních třídách po celé ČR. 

 

Nejsme žádná velká firma, je nás tu jen pár. Jsme milovníky řasokoulí a staráme se o každou jako kdyby byla naše. Máme spokojené zákazníky, protože na spokojenosti zákazníků a řasokoulí si zakládáme

Jsme specialisté na řasokoule, ale i přes to máme nejlevnější řasokoule na trhu 6844315-removebg-preview